Штрих-кодШтрих-код - це код, який носить графічну інформацію, що наноситься на поверхню, маркування або упаковку виробів, для надання інформації про саму продукцію - послідовність чорних і білих смуг або інших геометричних фігур.

Штрих-код потрібен для:

  • ідентифікації товару в магазинах
  • полегшення ведення облікової політики підприємством

Інформація, що міститься в штрих-коді, друкуватиметься у читаємому вигляді під кодом у вигляді цифр. В Україні штрих-код товарів підприємства - суб'єкта підприємницької діяльності здійснюється на підставі Постанови КМУ №574 (1996 г.). Згідно з Постановою КМУ №574, товари маркуються штрих-кодами EAN, які привласнює нумерувальні організація Асоціація "ДжіЕс1 Україна". GS1 є самоврядною некомерційною неурядовою організацією.

Асоціація створена у вересні 1994 за ініціативою Спілки економістів України, за підтримки Уряду, причетних міністерств, відомств і організацій. Постановою Кабінету міністрів України від 12 грудня 1994 року № 821 Асоціації надані повноваження представляти інтереси українських виробників і дистриб'юторів у Міжнародній Асоціації Товарної Нумерації (EAN International) та в інших міжнародних асоціаціях і організаціях, що діють у сфері автоматичної ідентифікації та штрихового кодування.

Щоб замовити реєстрацію штрих-коду в Україні, а також отримати більш детальну інформацію, зверніться до наших фахівців.

----- Замовити реєстрацію штрих-коду → на кнопку «зворотного дзвінка»

Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я: (*)

Неверный Ввод
Ваш E-mail: (*)

Неверный Ввод
Номер телефону: (*)

Неверный Ввод
Проверка антиспам
Проверка антиспам

Неверный Ввод
Повідомлення:

Неверный Ввод